WAGNER Stříkací pistole - Airless, Aircoat (Airmix), Elektrostatické


AirCoat (Airmix)
WAGNER AirCoat technologie kombinuje Airless a systémy s atomizačním přídavným vzduchem. Nejenže vytváří perfektní kvalitu lakování za použití nižšího tlaku než Airless a výrazně nižšími přestřiky než konvenční vzduchové pistole, ale je také výrazně rychlejší. WAGNER AirCoat ruční a automatické pistole nedisponují pouze snadnou uživatelností, ergonomií a nízkou údržbou, ale také vysokou přesnost a dlouhou životnost. Tyto pistole s využitím až do 270 bar jsou ideálním pracovním nástrojem.

Airless
WAGNER Airless pistole jsou ideální díky robustní konstrukci, ale také vysoké přenosové účinnosti a dokonalé atomizaci s pracovními tlaky až 530 bar. WAGNER portfolio obsahuje jak běžné Airless pistole, tak velmi odolné a robustní pistole pro aplikaci antikorozní ochrany. Dodávány jsou Airless pistole také v automatické variantě

Elektrostatická aplikace
WAGNER manuální elektrostatické pistole jsou vhodné pro veškeré syntetické nátěrové hmoty.Díky velmi vysoké přenosové efektivitě a obalovacímu efektu jsou navíc velice úsporné. Díky oddělené řídící jednotce jsou tyto pistole velmi lehké a bez nepříjemných vibrací. Jsou ideální nástrojem jak pro nízkotlaké, tak vysokotlaké AirCoat aplikace až do pracovního tlaku 270 bar. WAGNER elektrostatické pistole jsou dostupné i ve verzi pro vodou ředitelné nátěrové hmoty, Kdy je v kombinaci se speciální systémem WAGNER AquaCoat dosaženo maximální pracovní bezpečnosti.  


Tým firmy SURFACE TECH je připraven navrhnout ideální aplikaci  na míru pro Vás, v případě zájmu se obraťte na náš prodejní tým zde.
 GM 4100 AirCoat (Airmix)
GM4100 AirCoat

 GM 4700 AirCoat (Airmix)
GM 4700 AirCoat

 PILOT Premium Airspray AG 14 Airless
wagner-AG-14

 ProTec GM1 - 350 Airless

 ProTec GM1 - 530 Airless

 GM 5000EAC AirCoat, Elektrostatika
wagner-gm-5000-EAC

 GM 5000EA Airspray, 
Elektrostatika
wagner-gm-5000-EA


 GA 4000 AirCoat (Airmix) automatická

 GA 250 / 400 Airless,    automatická