GM 4700 AirCoat

WAGNER AirCoat technologie kombinuje Airless a systémy s atomizačním přídavným vzduchem. Nejenže vytváří perfektní kvalitu lakování za použití nižšího tlaku než Airless a výrazně nižšími přestřiky než konvenční vzduchové pistole, ale je také výrazně rychlejší. WAGNER AirCoat ruční a automatické pistole nedisponují pouze snadnou uživatelností, ergonomií a nízkou údržbou, ale také vysokou přesnost a dlouhou životnost. Tyto pistole s využitím až do 270 bar jsou ideálním pracovním nástrojem.

AirCoat (AirMix) vysokotlaká WAGNER pistole GM 4700 (4100)

 

 


Ilustrační foto


AirCoat (AirMix) Wagner technologie kombinuje sílu Airless (bezvzduchové) technologie a vzduchového stříkání tzn. vysoká kvalita povrchu a přizpůsobitelnost aplikaci.

 

Výhodou této technologie je také rychlost aplikace, nízké přestřiky a vysoká přenosové efektivita, lehká a precizní nastavitelnost atomizačního vzduchu a tloušťky paprsku pro maximální aplikační všestrannost a kvalitu povrchu.

 

Nová pistole má nový design vstupního filtru (patentován). Tento filtr má mnohem větší životnost ve srovnání se standardními airless (bezvzduchovými) filtry, protože má o 53% větší objem pro zachycení nečistot. Kromě toho je velmi jednoduše proplachovatelný s redukovanými mrtvými místy. Při filtrování jsou nečistoty zachycovány uvnitř filtru, proto je tento filtr jednoduše vyměnitelný bez vniknutí nečistot do pistole.

 

Perfektní kvalita povrchu

Nový systém vedení vzduchu v této pistoli zabezpečuje optimální atomizační výsledky při každé  aplikaci. Redukce materiálového tlaku vytváří extrémně jemný stříkací kužel

 

Vysoká výrobní spolehlivost

Svařované systémy těsnění jsou velmi odolná a to i ve velmi extrémních výrobních podmínkách.

 

Jednoduché čištění

Ucpání trysky může být velmi rychle odstraněno pouhým otočením trysky a jejím propláchnutím.

 

Optimální ergonomie

Díky dvou velikostem rukojetí pistolí s rozdílnou délkou posunu spouště a síly na spoušť, je možné snížit zátěž na ruce a zvýšit tak komfort aplikace. (Verze: 4700 standardní velikost ruky, 4100 pro menší ruku)

 

Technické specifikace

-         Hmotnost: 597 g

-         Max. tlak materiálu: 250 bar

-         Okolní teplota: 5 - 40 °C

-         Připojení materiálu: NPSM 1/4"

-         Max. teplota materiálu: 55 °C

-         Vstupní vzduch – tlak: 0 - 8 bar

-         Vstupní vzduch – připojení: G 1/4"

-         Max. hlučnost: 82 dB(A)

-         Šířka 173 mm

-         Výška 216 mm

 

 

 

 

 

 

 

Comments