Ransburg Vector

Ransburg Vector nízkotlaká elektrostatická pistole

    • Perfektní atomizace a přenosová účinnost
    • Nižší hmotnost a vylepšená ergonomie
    • Zvýšení odolnosti a snížení potřeby údržby
  • Vylepšené ovládání - zajišťuje rychlou a snadnou práci
    • Snadné čištění a údržba

VECTOR je nové portfolio elektrostatických pistolí od leadera v oboru

RANSBURG přestavěli elektrostatickou pistoli a tím mnohonásobně zvýšili atomizaci materiálu, přenosovou účinnost, odolnost a pracovní komfort spolu s jednodušším ovládáním, To je nová pistole VECTOR, vylepšená od rukojeti až po trysku!

VECTOR je cenově efektivní řešení pro všechny nízkotlaké elektrostatické nátěrové hmoty a zajišťuje splňování všech ekologických evropských norem. Vector disponuje opravdovými výhodami proti všem ostatním.

Vylepšená ovladatelnost

Značné snížení hmotnosti bylo dosaženo nejenom díky lehčím, pevnějším a odolnějším polymerům, které byly použity při výrobě elektrostatické pistole VECTOR, ale také díky vylepšení designu kaskády. Díky posunutí těžiště mírně nahoru, je pistole lehce ovladatelná a díky měkké spoušti a jejímu upravitelnému rozsahu je také mnohem pohodlnější pro manipulaci.

The trigger pull force of VECTOR spray guns has been reduced by 50% and the dual stage air valve eliminates air to fluid transition.

Optimalizovaná atomizace a účinnost lakování.

Nový design přerozděluje tlak ve vzduchové hlavici díky vyvážení atomizace a rozstřikového paprsku. To zajišťuje pomalejší pohyb částeček elektrostatickým nabíjením, díky čemuž je nabití částic silnější a tím je dopraveno větší množství barvy na lakovaný díl včetně značného omezení přestřiků.

Pistole VECTOR jsou vybaveny přezkoušenými certifikovanými vzduchovými čepičkami a jsou designovány pro zajištění plynulosti s nejlepší kvalitou atomizace. VECTOR pistole jsou také vybaveny indexovaným ovládacím ventilem pro rozstřikový paprsek, pro pohodlnou manipulaci jak pro praváky, tak také leváky.

Zvýšená odolnost

Pistole VECTOR mají o 25% méně komponentů než ostatní pistole. Design koncového závitu je drsnější pro lehčí výměnu trysky a vzduchové hlavice zamezující riziku špatného usazení. Všechny těsnění a o-kroužky jsou vyrobeny z Kalrezu, velmi odolného materiálu pro zvýšení doby životnosti.

Kaskádové pistole VECTOR mají umístěno ovládání pistole přímo na dosah konečků prstů. Tyto tlačítka vypínají a zapínají napětí a také umožňují využití třech přednastavených programů úrovní napětí..

Vylepšené ovládání VECTOR řídící jednotky nabízí přednastavení třech programů intenzity napětí a nebo také zapnutí a vypnutí nabíjení. Microprocesor pro ovládání umožňuje sběr dat. Díky tomuto datovému sběru může být vyhodnocen celý proces lakování a může být dosaženo optimálnějšího povrchu.

Podsvícený LED panel na řídící jednotce je viditelný ze vzdálenosti až 15 metrů. Vzdálené ovládání může být zapojeno díky integrovaným spojovacím terminálům.

Typické aplikace

Model

R90

R70

R90

R70

Techologie

Atomizace - Nízkotlaká

Atomizace - Nízkotlaká

Domáctnost

Kov a spotřebiče

Dřevěný nábytek

Disky kol

Letecké součástky

Vysoké napětí

Internal - Cascade

Internal - Cascade

External - Classic

External- Classic

Max kV Generator

85

65

85

65

Atomizace - Nízkotlaká

Atomizace - Nízkotlaká