WAGNER Stříkací pistole - Airless, Aircoat (Airmix), Elektrostatické

AirCoat (Airmix)

WAGNER AirCoat technologie kombinuje Airless a systémy s atomizačním přídavným vzduchem. Nejenže vytváří perfektní kvalitu lakování za použití nižšího tlaku než Airless a výrazně nižšími přestřiky než konvenční vzduchové pistole, ale je také výrazně rychlejší. WAGNER AirCoat ruční a automatické pistole nedisponují pouze snadnou uživatelností, ergonomií a nízkou údržbou, ale také vysokou přesnost a dlouhou životnost. Tyto pistole s využitím až do 270 bar jsou ideálním pracovním nástrojem.

Airless

WAGNER Airless pistole jsou ideální díky robustní konstrukci, ale také vysoké přenosové účinnosti a dokonalé atomizaci s pracovními tlaky až 530 bar. WAGNER portfolio obsahuje jak běžné Airless pistole, tak velmi odolné a robustní pistole pro aplikaci antikorozní ochrany. Dodávány jsou Airless pistole také v automatické variantě

Elektrostatická aplikace

WAGNER manuální elektrostatické pistole jsou vhodné pro veškeré syntetické nátěrové hmoty.Díky velmi vysoké přenosové efektivitě a obalovacímu efektu jsou navíc velice úsporné. Díky oddělené řídící jednotce jsou tyto pistole velmi lehké a bez nepříjemných vibrací. Jsou ideální nástrojem jak pro nízkotlaké, tak vysokotlaké AirCoat aplikace až do pracovního tlaku 270 bar. WAGNER elektrostatické pistole jsou dostupné i ve verzi pro vodou ředitelné nátěrové hmoty, Kdy je v kombinaci se speciální systémem WAGNER AquaCoat dosaženo maximální pracovní bezpečnosti.

Tým firmy SURFACE TECH je připraven navrhnout ideální aplikaci na míru pro Vás, v případě zájmu se obraťte na náš prodejní tým zde.

GM 4100 AirCoat (Airmix)

GM4100 AirCoat

GM 4700 AirCoat (Airmix)

GM 4700 AirCoat

PILOT Premium Airspray

AG 14 Airless

wagner-AG-14

ProTec GM1 - 350 Airless

ProTec GM1 - 530 Airless

GM 5000EAC AirCoat, Elektrostatika

wagner-gm-5000-EAC

GM 5000EA Airspray,

Elektrostatika

wagner-gm-5000-EA

GA 4000 AirCoat (Airmix) automatická

GA 250 / 400 Airless, automatická